Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Дитсадкам — чисту воду: управління освіти й науки планує закупити апарати для очищення води


Економічна правда

26 липня управління освіти і науки оголосило відкриті торги на придбання обладнання для очищення води в харчові блоки для дитячих садочків міста.

П'ять апаратів, орієнтовна вартість яких становить 197 тисяч 970 гривень, планують встановити у садочках: № 2, 4, 5, 9 та 10. 

Управління освіти і науки оголошувало раніше тендер на придбання семи установок для очищення води. Таким чином, обладнання встановили у дошкільних навчальних закладах № 1, 6, 8, 13, 14, 15, 16, а орієнтовна вартість контракту складала 307 970 грн. 

– Ми приблизно два-три тижні тому отримали результати аналізів водозабору: якість підготовленої води відповідає гігієнічним вимогам, – розповідає начальниця управління освіти і науки Тетяна Ващук.

Встановлене обладнання для очищення води

Початок аукціону припадає на 13 серпня, а встановити обладнання у дитсадках мають до 31 грудня цього року, проте пані Тетяна зазначає, якщо до кінця серпня документація буде готова і знайдуть підрядника, то харчові блоки садочків обладнають впродовж вересня.

Усі фільтри та витратні матеріали, що встановили вже у семи садочках, мають висновки санітарно-епідеміологічної експертизи. Країни виробники обладнання: Україна, Польща, Бельгія та США.

 

Джерело: novograd.city