Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Десантування посадочним способом, бій в місті, штурм та утримання будівель: на Львівщині житомирські десантники відпрацьовують навчально-бойові завдання (ФОТО)

Особовий склад 95-ої окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ ЗС України продовжує відпрацьовувати навчально-бойові завдання в рамках тактичних навчань на Львівщині. Про це повідомляє прес-служба 95 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України.

«Цього тижня завершилися тренування на рівні батальйонів, які проходили на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Одним з практичних завдань тактичного навчання був бій у місті, штурм, взяття під контроль та утриманням будівель.

Цього разу, військовослужбовці десантувались посадочним способом із транспортно-бойових вертольтів Мі-8 та застосовували тактику введення противника в оману для покращення бойової спроможності та тактичної обстановки.

Десантування в населеному пункті є завданням підвищеної складності, що потребує високих умінь та навичок, злагодженості дій підрозділів та професіоналізму.

Воїни-десантники успішно виконали поставлені завдання, вміло реагували на всі “ввідні”, а також зміну тактичної обстановки», – йдеться у повідомленні.

Українські інструктори разом з менторами з Канади, США, Данії, Литви, Польщі та Об’єднаного Королівства Великої Британії спостерігали за проведенням заняття та на високому рівні оцінили професіоналізм житомирських десантників під час активної фази.

Відзначимо, що навчання у складі JMTG-U у взаємодії з нашими закордонними колегами дає можливість нарощувати свою міць та має позитивні результати, що дає змогу військовослужбовцям бригади відповідати новим стандартам військової справи.
Джерело: zhitomir.today