Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Депутати обласної ради звернулись до Києва щодо впровадження Єдиного реєстру осіб засуджених за злочини проти статевої свободи неповнолітніх (ФОТО)

Депутати облради 9 липня підтримали звернення щодо впровадження Єдиного реєстру осіб засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої чи малолітнього та посилення відповідальності за злочини, вчинені проти їх статевої свободи. 

«Лише протягом 23 та 24 червня цього року у різних областях України було згвалтовано п’ятеро дітей віком від 2 до 15 років. Найстрашніше те, що цей законопроект розглядається декілька років і коли я спілкувалася з однією із авторок законопроекту вона розповідала, як народні депутати виходили, щоб не було кворуму. Зараз, 11 липня має розглядатись цей законопроект і вже ця авторка говорить про те, що є така ймовірність, що за цей законопроект не проголосують. Те, що зараз коїться взагалі не піддається жодній критиці», – зазначила Олена Галагуза. 

Джерело: zhitomir.today