Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Депутати обласної ради прийняли низку звернень до Президента, Кабміну та Уряду

За останні місяці в Житомирській області почастішали злочини, пов’язані із сексуальним насиллям над дітьми. Депутати обласної ради говорять про посилення захисту дітей від сексуальних домагань та ініціювали звернення до Верховної Ради. 

«Діти навіть у сім’ях потребують певного захисту. Держава повинна створити такий механізм. Сьогодні було звернення до Верховної Ради, яка має цей механізм розробити» — сказав голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма.

Депутати Житомирської облради виступають проти зняття мораторію на продаж землі.
Голова обласної ради зазначив, що Україна поки що неготова до впровадження ринку землі. Адже відсутні  державні механізми впливу та законодавча регуляція сфери. 

«Це питання Верховної Ради. Після того, як цей механізм буде. Можна буде запроваджувати ринок землі. Це додаткові кошти, додаткові інвестиції в економіку країни» — повідомив голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма.

Вантажівки не дотримуються вагового режиму при перевезенні  вантажу. Відтак руйнують дороги в області, запевняють депутати. Управлінню Укртрансбезпеки Житомирщини не вистачає фахівців, котрі мають обслуговувати вагові комплекси до автошляхах.

«Є п’ять вагових комплексів. На роботу одного комплексу потрібно шість чоловік. Ми прийняли звернення до Кабміну, щоб збільшити штат працівників Управління Укртрансбезпеки в Житомирській області» — розповів голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма

Джерело: sk1.tv