Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

День другий “Лесиних джерела – 2019: “Божевільні танці” від легенди української рок-сцени – гурту Тартак (ВІДЕО)

У Новограді-Волинському відбувся другий день Міжнародного свята літератури і мистецтва «Лесині джерела». У нинішній програмі урочистостей, кульмінацією став виступ відомого гурту, але й були дійства, які вже стали традиційними такі як: конкурс читців художнього слова, літературна зустрічі, вручення премій, звань та ще багато інших цікавих заходів.

Святковий концерт під час якого виступив гурт «Тартак» зібрав усіх на площі Лесі Українки, хлопці акцентували увагу на тому, що приїхали до нашого міста підтримати ініціативу відновлення військового шпиталю. Справа давня, але потрібна і такі масові заходи дають надію на те, що «там на горі» дослухаються до потреб місцевих ветеранів.

Солісти гурту заспівали улюблені, перевірені часом хіти, а також влаштували “божевільні танці” та подарували вибухова енергію, яку вміє дарувати своїм шанувальникам лише легенда української рок-сцени – гурт Тартак.

Джерело: www.04141.com.ua