Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Цими вихідними на Житомирщині відбудеться фестиваль млинців, ВулБа та спортивні змагання

Перші вихідні серпня у Житомирській області будуть насиченими на цікаві події. Про це повідомляє прес-служба Житомирської ОДА.

Фестиваль млинців «Радомлин»

3 серпня на Житомирщині спечуть найбільшого млинця під час уже другого фестивалю млинців «Радомлин». Для відвідувачів свята приготують і незвичайні страви, серед яких організатори особливо визначають – млинці з равликами.

 На фестивалі п’ятнадцять команд готуватимуть великий млинець. Також для присутніх проведуть святковий ярмарок, на якому продаватимуть млинці з різними начинками та вироби місцевих майстрів. На сцені виступатимуть творчі колективи області, а поза нею проводитимуть майстер-класи для усіх бажаючих.

 Крім того, під час фестивалю «Радомлин» проведуть виставку національного українського одягу.

 Де? – с. Мала Рача, Радомишльський район.

Коли? – 3 серпня.

 

ВулБа DAY та гра на барабанах

 У Житомирі на Михайлівській відбудеться ВулБа DAY. На пішохідній вулиці обласного центру кожен зможе спробувати пограти на барабанах, адже цього дня проведуть майстер-класи з гри на барабанах для дітей та дорослих. Також на всіх учасників ВулБа DAY чекають цікаві музичні виступи. 

У програмі заходу:

– Майстер-класи та показові виступи від трайбл-колективу Sensation;

– відкритий джем для бажаючих;

– легкий концерт від друзів Вулби;

– майже акустичний виступ формації ВулБа;

– фаєр-шоу від Дому Сонця;

– виступи dj;

– хенд-мейд ярмарок;

– фотозони;

– інтелектуальні ігри.

Де? – вул. Михайлівська, м. Житомир.

Коли? – 3 серпня, 16:00. 

 

У Житомирі відбудеться Міжнародний турнір пам’яті Школьникова 

Протягом 3-4 серпня на майданчику для міні-футболу зі штучним покриттям «Спартак-Арена» у Житомирі ветерани футболу Житомирщини 50+ прийматимуть команди Вінницької, Чернігівської й Гомельської областей (Республіка Білорусь). Нарада представників команд та жеребкування відбудеться 3 серпня о 13:00. 

Минулого року збірна Житомирської області серед ветеранів 45+, здобувши перемогу в турнірі Заслуженого тренера України Юхима Школьникова у Вінниці, виборола право на проведення змагань у Житомирі. 

Де? – м. Житомир, «Спартак-Арена». 

Коли? – 3 серпня з 13:00, 4 серпня з 10:00.

 

SpaceWorkout в Житомирі 

Продовжується космічна зарядка у Житомирі. Якщо ви ще не брали участь у космічній зарядці – завітайте на вулицю Михайлівську 3 серпня. Найсильніші тренери міста покажуть вправи різного спрямування! 

Приходьте! Заряджайтесь! Знайомтесь! 

Де? – вул. Михайлівська, м. Житомир.

Коли? – 3 серпня, 09:00. 

Джерело: zhitomir.today