Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Чи проводяться лабораторні дослідження води з житомирських фонтанів ?

З 1 травня у Житомирі стартував традиційний сезон фонтанів. Їх у місті функціонує 6, і усі вони користуються попитом як у дітей, так і дорослих. Зокрема, іноді – як місце для купання.

Та чи перевіряють якість води із міських фонтанів? В управлінні комунального господарства міської ради запевняють: враховуючи те, що ці гідротехнічні споруди мають виключно декоративний характер, здійснювати лабораторні дослідження води немає потреби.

«Фонтани жодним чином не призначені для купання. Також хочеться наголосити, що у фонтанах, купаються птахи, голуби, а потім діти, і навіть дорослі. Тому вода  у фонтанах, звісно, питна, але має циклічний характер, багаторазового використання, тому, звісно, вона не має питного характеру, вона забруднюється, тому купатися в цій воді ми не радимо. Так як ці об’єкти не призначені для купання, то відповідно лабораторні дослідження не проводяться», – розповіла начальниця виробничо-технічного відділу Управління комунального господарства міської ради Ірина Гончаренко.

Тож відповідальність за ймовірні негативні наслідки лежить на батьках, у разі, якщо купаються діти, коли ж охолодитися вирішили дорослі – на них самих, наголосила Ірина Гончаренко.

Джерело: zhitomir.life