Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Богдан Леськів: Завершуємо встановлювати реанімаційні панелі в оновленому кардіологічному відділенні

В Обласній клінічній лікарні ім. О.Гербачевського продовжують встановлювати реанімаційні панелі, після чого сервісна служба запустить та введе в експлуатацію все обладнання.
 
Загалом в оновлених відділеннях реанімації та анестезіології й інтенсивної терапії для післяопераційних хворих буде 15 одиниць спеціальних реанімаційні консолей.
 
Про це повідомив головний лікар Богдан Леськів.
 
За його словами, будівельні роботи у відділеннях завершені на 100%, розставлені меблі, а закуплене обладнання вартістю у 9 млн грн зберігається на складі.
 

«Уже привезли усі 15 реанімаційних консолей, під які встановлені конструкції, та розпочали монтаж цього обладнання. Після цього розставляємо обладнання, яке є на складі. Тоді запрошуємо сервісну службу, яка запустить, перевірить роботу усього обладнання та введе його в експлуатацію. Плануємо вже до кінця серпня відкрити оновлені відділення», – зазначив Богдан Леськів.

 
Головний лікар також додав, що наразі проводяться планові тестові роботи нового ангіографа, прокладена додаткова електрична лінія. До кінця місяця також планують запустити роботу другого ангіографа в лікарні.
 
Зауважимо, що реконструкцію відділень розпочали восени 2018 року за кошти Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету. У минулому році вже використали 16,5 млн грн, в обласному бюджеті у 2019 році передбачили ще 15,6 млн грн.
 
У кожному з відділень буде розміщуватись по 7 ліжок із усім необхідним обладнанням. А також працюватиме детоксикаційний центр для пацієнтів із гострими отруєннями. До всіх місць будуть підведені необхідні комунікації – електрика, кисень, вакуум тощо.
 
Відділення реанімації та анестезіології №2 і інтенсивної терапії для післяопераційних хворих №2 знаходитимуться на першому поверсі лікарні.
 
Нагадаємо, що у Житомирській обласній клінічній лікарні ім. О. Гербачевського встановили другий ангіограф.

Джерело: oda.zt.gov.ua