Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Благодійна акція «Славетний древлянський край»

 Жіноча Рада міста за ініціативи міського голови В.В. Москаленка в період  літніх канікул  організувала благодійну акцію «Славетний древлянський край», на яку запрошувалися діти з кризових та багатодітних родин.

 26 липня працівники Коростенського краєзнавчого музею провели урок краєзнавства для  35  коростенців. Дітки та супроводжуючі їх батьки з уважністю розглядали археологічні колекції і особливо матеріали, що висвітлюють древлянський період нашого краю, міста, яке було столицею древлянської землі, експонати 1 та 2 Світової війни, аварії на ЧАЕС.

Малечі сподобалася зібрана колекція з матеріалів природи, оглянули зразки рідкісних мінералів, знаряддя праці поліщуків, предмети мистецтва.

Особливу  увагу дітей привернув куточок пам’яті та шани учасників АТО, де зберігаються особисті речі та фотографії Героїв коростенців та  видатних людей Коростенщини.

 Жіноча Рада міста  вдячна  Польгуй В.І.,  завідуючому музею та колективу працівників за надання благодійної допомоги.

 

 

                                                                    Голова Жіночої  Ради      

                                                                    Загоруйко С.А.

Джерело: korosten-rada.gov.ua