Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Білу ведмедицю «Чаду» перевезли з Василівського зоопарку в житомирський центр реабілітації ведмедів (ФОТО)

Ведмедицю Чаду, на транспортування якої збирали кошти, вже доставили до центру реабілітації ведмедів “Біла скеля” в с. Березівка. Про це йдеться на офіційній сторінці HomeZoo Vasilievka у Facebook.

«Ситуація така, стаціонарні вольєри в нашому центрі вже давно зайняті “місцевими” хижаками, тому для інших тварин можемо створити лише тимчасовий притулок у тимчасових вольєрах. До слова, дуже сумно потім віддавати вихованців в інші руки. Послідовність дій така. Ми беремо тварин для реабілітації в наш центр і допомагаємо всім, чим можемо. Далі, після стабілізації їх фізичного та психічного стану, нами розглядаються заявки від інших центрів. Після цього ми віддаємо хижака в той розплідник, в якому є умови для його більш комфортного життя.

Саме так і сталося з нашою ведмедицею Чадою. Проживши у нас чималу кількість часу, Чаді запропонували місце в центрі реабілітації ведмедів “Біла скеля” в с. Березівка Житомирської області. 13 липня ми транспортували ведмедицю в її новий будинок», – йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, «Українське об’єднання захисників тварин» збирало кошти для перевезення ведмедиці з Василівського реабілітаційного центру до Житомира. 

Джерело: zhitomir.today