Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Бердичів зібрав сотні охочих на напівмарафон «Я – Українець» (ВІДЕО)

Напівмарафон «Я – Українець» зібрав у Бердичеві близько 300 охочих любителів бігу. Тут і новачки, і професіонали, багато з них приїхали з різних міст України. Перед стартом на 10 і 21 кілометр бігуни розминаються. Руханка заряджає спортсменів на гарний настрій.

Олександр Лин приїхав зі столиці. Чоловік бігає недавно, 5 місяців. Почав бігати для себе. Вже здолав траси у Дніпрі, Львові і от на черзі Бердичів. 

«Втікав від депресії, тому і біг. Все змінилось у житті, багато нових емоцій, вражень, у нових місцях буваю. Родом я з Житомирщини, тому вирішив підтримати це пробіг. На перемогу не претендую, суперники сильні. Щодня намагається пробігати 5-6 кілометрів і всім раджу долучатись до цього спорту», – каже він.

Антон Клименко з Житомира сьогодні біжить 10 кілометрів і упевнений у своїх силах. Бігає хлопець 2 роки, пригадує, просто підтримав свого часу тенденцію здорового способу життя.

«Біг – це завжди здорово, гарний настрій, заряд емоцій на цілий день, якщо зранку пробіжишся, то будеш себе чудово почувати. Доволі сильні суперники дивлюсь, я не розраховую на першість, просто хочу командного піднесення. Різниця є, що бігти по твердому покриттю і що по ґрунту, по траві. Найкраще біжиться по м’яким ґрунтам», – каже хлопець.

А от бердичівлянин Віталій Семьонов біжить перший свій напівмарафон. Запланував здолати 10 кілометрів.

«На напівмарафонах я біжу вперше, а забіги я влаштовую для себе повсякчасно: і 10, і 20 км. Це моя частина життя, я полюбляю біг. Великий рівень кисню приходить у кров, і мозок мислить частіше. Звичайні буденні думки йдуть, а приходять ті, які треба обґрунтувати, обдумати, життєві моменти, проблеми і перспективи під час бігу у гарних думках осмислюєш», – розказує чоловік. 

Організатори напівмарафону у Бердичеві – В’ячеслав Олішевський і Тетяна Білоус – готувались до нього давно. Обоє сьогодні не біжать, але у житті бігають постійно. Усі організаційні моменти, кажуть, важливо було владнати так, щоб учасники-бігуни мали комфортні умови, підтримку, елементарно могли попити води, а не шукати її у торгових ятках. Спонсори підтримали напівмарафон, не стояла осторонь і міська влада.

«На трасі все чудово, є волонтери, музична підтримка. Ми забезпечені водичкою, харчуванням. Буде велопідтримка. До нас приїхали з близько 10-ти міст України. Дорослих бігунів маємо близько 250-ти, але бігтимуть і дітки окремо. Також є учасники скандинавської ходи. Переможці отримають ексклюзивні медалі, які спеціально виготовили для напівмарафону, також – гарні призи від спонсорів», – розповіла Тетяна Білоус, організатор напівмарафону «Я – Українець».

Джерело: zhitomir.today