Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Алея сакур і шахові столи: “Фундація Широкопояс” планує реконструювати парк

3 серпня десять активістів, які здебільшого представляють громадські організації, обговорювали зонування парку. Novograd City з'ясував, яким бачать парк жителі міста.

Ольга Широкопояс мріє про сакурову алею, Лариса Шутова – про сучасні освітлення та ілюмінацію завдяки сонячним батареям, три представниці старшого покоління – про шахові столики і затишну альтанку, творча молодь – про зону для художників і майстрів.

Олександр Широкопояс представив сім основних зон, в яких всі побажання можна врахувати: сцена, відкритий багатофункціональний майданчик, центральна алея, дитяча і спортивна зони, місце для вигулювання домашніх улюбленців. Учасники зустрічі активно обговорювали і погодили саме такі локації. Відхили ідею із зоною барбекю та канатною доріжкою.

На думку Олександра, основою змістовного відпочинку у парку має стати багатофункціональний майданчик зі сценою.

– Каратисти, танцюристи, співаки – усі люблять парк і прагнуть час від часу тут виступати. Орієнтуючись на спортсменів та митців, необхідно цю частину міста зробити сучасною, комфортною, придатною для людей різного віку і різних уподобань, – пояснює він.

Олександр Навроцький зауважив, що парк, завдяки використанню сонячних батарей, міг би заробляти на догляд за рослинами та прибирання. Лідер "Фундації Широкопояс" сказав, що енергоефективні технології – це майбутнє парку. Першими реальними кроками мають стати перепланування і впорядкування доріжок та газонів.

До слова, обговорення реконструкції триватиме до кінця літа, а вже 1 вересня представлять публічний проєкт парку.

Джерело: novograd.city