Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Активісти проти діючого регламенту та інші сутички під час сесії Житомирської облради

Невдоволений регламентом сесії Житомирської обласної ради місцевий активіст заявив: подаватиме позов на обласну раду про порушення його прав. Активістські сутички та виступи відбувались по завершенню сесії, зокрема під час виконання Гімну України.

«Мене не допускали, я більше 5-ти хвилин вимушений був чекати поки вирішиться це питання. На початку сесії раніше були виступи громадськості. Я буду готувати судовий позов» — повідомив активіст Сергій Ткачук.

«Неприємно було заходити в залу, бачачи які автомобілі броньовані, з сіткою і тому подібне. Що вони тут роблять? Це питання, да? Хай би хлопці займалися своїми безпосередніми обов’язками. А ми їх відволікаємо. Кого ми боїмося?» — сказав депутат Житомирської обласної ради микола Григорович.

«Давайте вносьте пропозицію. Сидір Васильович сидить, регламентна комісія. Я виконую тільки те, що приймали депутати обласної ради» — сказав голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма

Джерело: sk1.tv