Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

140 окремий батальйон територіальної оборони сформовано

Заступник голови райдержадміністрації Андрій Подік відвідав відкриття навчальних зборів з особовим складом батальйону.

У своєму виступі Андрій Васильович подякував усім хто долучився до формування цього батальйону, а також військовим, що сьогодні прийняли присягу, адже їх місія найважливіша.

Батальйон буде розташований на базі економіко-гуманітарного коледжу (колишнє військове містечко). Підготовкою, яка тривала більше двох місяців, займався військовий комісаріат. Для належного матеріального забезпечення районна державна адміністрація з місцевого бюджету профінансувала витрати в сумі близько 50 тис. грн.
Більше двохсот військовозобов’язаних із Пулинського, Баранівського, Ємільчинського та нашого районів впродовж десяти днів пройдуть усі етапи військової підготовки, покращать свої знання та навички з тактичної, спеціальної, вогневої та інженерної підготовки.

  •  

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:

http://nvrda.com.ua/index.php/ua/novini/63-novini/novini-rajonu/9119-140-okremyi-batalion-terytorialnoi-oborony-sformovano#sigProGalleria26c8f3c86d

joomlamodniyportal.ru

Джерело: nvrda.com.ua