Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

100-річчя святкує Житомирський державний університет імені Івана Франка

Ювілей святкує сьогодні Житомирський державний університет імені Івана Франка. Серед випускників Борис Тен, Анатолій Говорадло, Володимир та Ірина Шинкаруки, академік Олександр Чирков. Завдяки їхній діяльності, науковим і педагогічним досягненням навчальний заклад цінують не лише в Україні, а й далеко за її межами. Сьогодні вітають колеги з різних університетів України та Польщі. Організовано фотовиставку та видано книгу до сторіччя. 

Понад 140 тисяч випускників Житомирського державного університету ім. Івана Франка з гордістю називали та називають цей заклад – альма-матер. Галина Киричук пройшла шлях від студентки до ректора та присвятивши університету понад 30 років свого життя. 

«Університет – це моє життя. Життя, яке переплелося зі мною, з родиною, тому що мій чоловік, він також випускник нашого університету. І саме завдячуючи нашому університету ми стали родиною» — розповіла ректор Житомирського державного університету імені Івана Франка Галина Киричук.

Привітати університет приїхали 25 вищих навчальних закладів України та Польщі. До сторіччя університету організували фотовиставку, а також презентували книгу. 

Сьогодні  університет мав честь приймати поважний консорціум українських і Варшавського університетів. Ця співпраця дає можливість студентам аспірантам, викладачам, молодим ученим отримувати стипендії для проведення  наукових досліджень.

«Консорціум – це спільна угода між Варшавським університетом та багатьма українськими університетами, яка укладена з метою розвитку наукової і загалом міжнародної співпраці в галузі освіти  і науки» — сказав постійний заступник голови консорціуму українських університетів і Варшавського університету Ян Маліцький

Джерело: sk1.tv